درباره ی من

سلام!

من معین حشمتی هستم. متولد صبحِ چهاردهمِ مهرِ هزار و سیصد و هفتاد و سه.

به دور از هر گونه مزاح در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشودم. چند سالی از ابتدای زندگی ام در شهرستان علی آباد کتول، در دامنه ی یک کوه سبز به تماشای گله های گوسفندان از حفره ی بین آجر های حیاط خانه ی مان گذشت.

تحصیلات ابتدایی ام را با موفقیت در یک دبستان دولتی در گرگان به پایان رساندم و کاش همانجا در اوج تمام می شد! در دروان راهنمایی و دبیرستان ترکیبی از مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان و المپیاد نجوم و کنکور و … امروز مرا رقم زد که در یک دانشگاه بی سر و ته در تهران، در حال تحصیل رشته ی فیزیک باشم.
بعدا تصحیح شد : انصراف دادم و خیالم راحت شد.

در جمعیت امداد دانشجویی امام علی (ع) که یک سازمان مردم نهاد فعال اجتماعی است به صورت داوطلبانه فعالیت می کنم.
زیاد سفر می کنم، با این ذهنیت که با هر سفر یک بار زندگی میکنم! با این حساب من تا همین لحظه چندین بار زندگی کرده ام و باز هم خواهم کرد. روش سفرم البته به تناسب روحیه ی شخصی اندکی متفاوت از سفر های مردم است. بد نیست با هیچهایک آشنا شوید!

جدیداً به حوزه ی کسب و کار های نوپا علاقمند شده ام و در این نوع فضاها نفس می کشم. تجربه ی کار های کوچک و دم دستی هم از سنین کودکی داشته ام. فکر می کنم روز های خوبی در این مسیر انتظارم را می کشند که با چشمانی برق زده از ذوق به سمت شان در حرکتم!
خلاصه که از دامنه ی آن کوه سبز رسیدیم به اینجا که این روزها صبح ها از خانه‌مان در طبقه ی چهارم یک ساختمان به دنیا سلام می کنم!

از شبکه های اجتماعی هم فقط در اینستاگرام فعال هستم و شاید همین روزها هم دستی به سر و روی فیسبوک م کشیدم…